Strona główna Kontakt Mapa strony
Gdzie jesteśmy?
Oferta
O firmie
tubi.jpgSpółka Tubi System została założona w 2001 roku przez Arkadiusza Bobrowicza - obecnego prezesa zarządu oraz Piotra Ryszkowskiego - obecnego członka zarządu.

Założenie spółki było bardzo dużym wyzwaniem dla udziałowców którzy z dużym zapałem i zasobem wiedzy przystąpili do budowy obecnej bardzo dobrej pozycji na tym jakże trudnym rynku instalacji sanitarno-grzewczych.

Zakres działalności spółki jest systematycznie zwiększany. Początkowo w naszej ofercie znajdywały się systemy kanalizacyjne i systemy rynnowe ale już po pierwszym roku firma powiększyła asortyment dołączając systemy grzewcze, sanitarne oraz grzejniki i armaturę łazienkową. Jak się okazało był to „strzał w dziesiątkę”.

IMG_1041.JPGObecnie spółka oferuje ponad dwieście grup asortymentowych co daje przeszło kilkanaście tysięcy pozycji w magazynie i są one systematycznie powiększane. Ze względu na bardzo dobry kontakt z klientami możemy szybko przeanalizować ich potrzeby i dołożyć wszelkich starań by spełnić ich oczekiwania. Oferujemy produkty wysokiej jakości , trwałe i funkcjonalne dlatego w połączeniu z bardzo dobrze zorganizowaną pracą działu handlowego firma posiada bazę prawie trzystu klientów na stałe z nią współpracujących a swoim zasięgiem obejmuje Polskę centralną i wschodnią .

Władze spółki stawiają w pierwszej kolejności na to by jak najbardziej usatysfakcjonować swoich klientów , także tych najbardziej wymagających . Duże znaczenie odgrywa tutaj własny bardzo dobrze rozbudowany dział logistyki dzięki czemu kontrahenci otrzymują zamówiony towar w najkrótszym możliwym czasie.


Zapraszamy do współpracy